Kalkan’da En Güzel Tatil Fırsatı

Kalkan bölgesinde yer alan villanızda tatiliniz boyunca bütün olanaklardan yararlanabilirsiniz, villalarımızda kendinize ait havuzunuzda keyif yapabilir bahçede gezintiye çıkabilir villanızın terasında kahvenizi yudumlayarak eşsiz manzaranın tadını tatiliniz süresince sevdiklerinizle doyasıya çıkarabilirsiniz. Bahçenizin ve havuzunuzun periyodik olarak temizlenmesi tatiliniz boyunca hijyen ve sağlığınızı da üst seviyede tutacak ve koruyacaktır.

İdeal Konaklama Kapasitesi

Geniş konaklama kapasitesine sahip olan villalarımızda geniş aileniz veya sevdiklerinizle rahat ve konforlu bir tatil gerçekleştirebilirsiniz .15 Kişiye kadar konaklama sağlayan villalarımızda bahçenizde mangal yapabilir veya gündüzleri sadece size ait olan havuzunuzda havuzun keyfini çıkarabilirsiniz .

Kaliteli Tatil İçin Özel Hizmetler

Ekonomik bütçeye ve kalabalık gruplar için özel olarak hazırlanan villanızın içerisinde aradığınız tüm ev eşyaları bulunmaktadır. Ücretsiz WİFİ hizmetinden yararlanabilir , akşamları ailenizle televizyondan sinema keyfinin tadını çıkarabilirsiniz .Tüm bu özellikler ve daha fazlası için Villa Yurdu kiralık villalar sayfamızı ziyaret edebilir kaliteli bir tatil gerçekleştirebilirsiniz.

WhatsApp Şimdi Ara