Kalkan Kiralık Villa

Kalkan Kiralık Villa

Antalyanın Kaş ilçesine bağlı olan Kalkan bölgesi en sık tercih edilen tatil beldelerinden birisidir. Konumu gereği oldukça sık tercih edilen Kalkan bölgesinde kirallık villanızda seçeceğiniz mevkiye göre deniz ve orman manzarası eşliğinde unutulmaz bir tatil yaşayabilir,güzel anılar biriktirebilirsiniz.
Dilerseniz tüm gözlerden uzak muhafazakar bir villa tercih edip ailenizle rahat bir şekilde havuz keyfinin tadını çıkarabilirsiniz.

Dünyanın Hayranlıkla Baktığı Kalkan

Büyüleyici masmavi denizinden  gözlerinizi alamayacak her sabah hayranlıkla denize bakacağınız villanızın terasın da kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Sadece denizde değil aynı zamanda size ait olan havuzunuzda da tatilin keyfini zirvede yaşayacaksınız. Özel mimari bir şekilde hazırlanan villanızda kendinizi evinizde gibi hissedek ve tüm temel ev eşyalarını villanızda bulabileceksiniz.

Kalkan Kiralık Villa Seçenekleri

Zengin arama kriteriyle kalkan kiralık villa bölgesindeki sayfamızı kendinize ve ailenize en uygun olan kiralık villayı kolaylıkla bulabilirsiniz . Hem beklentilerinizi karşılayacak hem de maddi olarak sizi sarsmayacak olan villalarımızda tatiliniz boyunca sevdiklerinizle tatilinizin keyfini çıkarabilirsiniz.
Tüm bu lüks özelliklere sahip olan villalarımız hakkında daha fazla bilgi ve görsel için web sitemizden size en uygun olan villayı bulabilir tatilin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

Villa Beliz

Villa Beliz, Kaş Kalkan Akbel mevkisinde konumlanan 19 kişilik, geniş ailelere en uygun kiralık tatil villalarımız arasında yer almaktadır. Villa Beliz özel yüzme havuzundan ve tüm katlarından Kalkan deniz manzarasına hakim geniş aile ve arkadaş gruplarına en uygun kiralık villamızdır. Siz de arkadaşlarınız veya akrabalarınız ile bir arada villa tatili planı yapıyorsanız, merkeze yakın konumda yer alan Villa Beliz’i tercih edebilirsiniz.

WhatsApp Şimdi Ara