Özel Kiralık Villalar

Özel havuzlu villalarımız tatilcilerin en çok sevdiği villalar arasında yer almaktadır diğer villalar ile arasında mesafe olan özel havuzlu villalarımız korunaklı bir havuz ve tatil keyfini sizlere sunmaktadır. Otellere göre daha üst düzey bir koruma ve özel havuz imkanı sunan villalarımızda tatilin keyfini ailenizle veya sevdiklerinizle çıkarabilir,akşamları barbekü eşliğinde güzel anılar biriktirebilirsiniz.

Farklı Seçeneklere Sahip Villalar

Tek katlı ya da dubleks olmak üzere bir çok seçeneğin olduğu villalarımızda isteğinize göre tercih edebilir tatil yapabilirsiniz,arkadaş grubunuzla , eşinizle,ailenizle tercih edeceğiniz villanızda aranan tüm tatil özellikleri bulunmaktadır,çatı katında kahvenizi yudumlarken ,sabahları sadece size ait olan havunuzda güneşlenip tatilin keyfini çıkarabilirsiniz.

Dört Mevsim Tatil Villası

Sadece yazın değil her mevsime uygun olarak tasarlanan villalarımızda dilediğiniz her mevsim ufak kaçamaklar veya tatiller yapabilirsiniz. Bütün temel ihtiyaçların karşılandığı Wİ-Fİ ve diğer hizmetlerimizden tamamen ücretsiz olarak yararlanabilir aradığınız tüm her şeyi villanız içerisinde  bulabilirsiniz.
Her bütçeye uygun olan villalarımızda kişi sayısı ve ihtiyaç-isteğe göre tüm gereken özellikler bulunmaktadır.

Villa Yurdu Kiralık Villalar

Tüm villalarımızın özenle hazırlanan ve her bütçeye uygun bir yapısı vardır. Villa Yurdu olarak ister tatil tanışmanına direk olarak sorular sorabilir istersenizde Whatsapp iletişim hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Kiralık villa sayfamızı ziyaret ederek tüm kiralık villalarımıza bakabilirsiniz.

WhatsApp Şimdi Ara