Hakkımızda

HAKKIMIZDA

 

Villa Yurdu, Antalya Kaş’a bağlı Kalkan beldesinde 1995 yılından bu yana gayrimenkul alım-satım ve turizm amaçlı konaklama alanlarında aracılık hizmeti veren Zirve Gayrimenkul İnşaat Turizm San. Ve Tic. Ltd. Şti.’nin yeni bir iştiraki olarak, 2019 yılında faaliyetlerine başlamıştır.

Başlangıçta tarafımıza ait Çırağan Villaları tatil sitesinde yer alan 12 villanın kiralanmasına aracılık hizmeti vermek amacıyla kurulan Villa Yurdu, bölgede kiralık tatil villalarına olan talebin artışı ile birlikte, portföy ve kadrosunu genişleterek, Kaş, Kalkan, Fethiye, İslamlar, Üzümlü, Dalyan bölgelerinde yer alan tatil villalarının kiralanmasına aracılık hizmeti vermektedir.

Kadrosunu Sinpaş GYO ve EYG Gayrimenkul gibi Türkiye’nin önde gelen inşaat firmalarının satış ve satış sonrası hizmetlerinde görev almış deneyimli yöneticileri ile güçlendiren firmamız, villa kiralama hizmetini kaliteli ve dürüst hizmet anlayışı ile müşteri odaklılık ilkelerini benimseyerek sunmayı görev edinmiştir. Bu bağlamda firmamız, ihtiyaçların doğru analizi ile kiralık tatil villalarında müşterilerine hayalini kurduğu villa tatili deneyimini yaşatma misyonu ile faaliyetini sürdürmektedir.

Firmamızın portföyünde yer alan lüks villa, muhafazakar villa, balayı villaları, deniz manzaralı villalar ve geniş ailelere uygun villa seçenekleri ile ihtiyaçlarınıza uygun tatil villalarını, en uygun fiyat garantisi ile kiralamak için tercih edebilirsiniz.

Sadece sevdiklerinizle geçireceğiniz keyifli anlara odaklanabileceğiniz bir villa tatili deneyimi için www.villayurdu.com adresini ziyaret ederek uzman ekibimizden 7/24 destek alabilirsiniz.


 

FAALİYETİMİZE İLİŞKİN BELGELER
 
 
WhatsApp Şimdi Ara